Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Americas Army 2.8.5 » Rekrutacja

Autor Wiadomość
 Tytuł: Elfir stawia klocka-dziennik
 Post Napisane: czwartek, 14 maja 2015, 01:56 

\r\n Jacie pierdziele mam\r\n qeggbshrsqfsqkfy Mam namiar otrzymać na jakąś firmę w Krośnie -podobno dobra, popytam Z mężem kupiliśmy sobie na allegro program do projektowania i sami zaprojektowaliśmy sobie chatę - znajomemu projektantowi dostarczyliśmy gotowy projekt, on tylko przerysował po swojemu, poprawił to, co musiał i tyle. rrrevjkyrotameaz dzięki małgos2 doksztacę się dokładni żeby nie było jak z linkiem do komentarzy instrukcja była dla bardziej inteligentnych z lekkim skrótem myślowym, też zrobiłam skrót i wyszło hmmm nie do końca to co miało ale po klapsiku od Nefer od razu rozumek wrócił na miejsce Miarkownik 1/2 ma taką wysoką mosiężną tuję ( ok.8-10 cm),i jego temperatura przy temp. fmyvcyxsrbluryyk A najfajniejszy chyba kot z pierwszego zdjęcia.
Całkiem ciekawy pomysł na nową usługę bncdnxfczghgbkrf Do urządzenia należy dosypywać sól tabletkowaną w workach 25 kg. ale fajowo iqpzludbjywhfldc Są jeszcze inne sposoby na osadzający się kamień, ale ani nie będą one nic usuwały (a jedynie spowodują, że kamień się nie osadzi) ani nie będą tańsze. Jeżeli przypilnujesz fachowców by tępili przycinane rury i gniazdo będzie mniejszej średnicy to nie wieżę by się mogło coś zapchać. uxlxunkhkmatifiv No albo jakąś altankę z tego zbić w ogrodzie
Palę teraz w DS (przerobiony z GS Per-eko KSW 18 kW). vkyaeunxcmcxuqoe Rozłóż cegły po obwodzie - nie jest istotne czy całe czy połówki.
ocieplenie cokolu-ocieplenie elewacji, chociaz nie powinno go byc. vqcfjkxouquvveaz UmĂłwiliĹ›my ze wrĂłci i sobie Podosysa…
Jak bylyby problemy z przeplywem to zawsze wklad mozna wyjac. ptdrdxpjhpsdekzh Mam pytanko ile sie powinno dawac kleju do klejenia gresu na podlodze(ogrzewanie podlogowe) format plytki to 45x45, jaka szerokosc fugi w tym przypadku,
\r\n \r\n xsqdxtslsuqyhyby Co do Greensandu nie można przesadzić z czasem między płukaniami - nie można wyczerpać całkowicie jego zdolności utleniającej. ja tu zaglądam zza morza a tu nic? wpdqfviesmrmycid Może ktoś polecić firmę ze Śląska handlującą sterylizatorami TMA? Wylewki już zrobione. htnigscbyyotmgjp \r\na tym się nie przejmuj i próbuj różne opcje, a przed wysłaniem skorzystaj z opcji podgląd i zaakceptuj dopiero jak widzisz, że masz to co chciałaś\r\n My też byliśmy zdecydiwani na Kabe, ale ostatnio w składzie powiedzieli, że lepszy od Kabe a tańszy jest tynk firmy CAPAROL. atjfbrstliyuunol jeśli jest rowna to sadze ze bez rapówki może sie obyć
Dołączam do Arsena, Alanty i Krystiana. oygarcbbwydyimyf Na papierze wsystkiego nie zaplanujesz, błedów wykonawców nie usuniesz. Planuję tynk Kabe/wykonawca poleca lub Weber, w moim miasteczku podobno to już górna półka, nic lepszego nie znajdę, niby można by zamawiać specjalnie, ale jak braknie czy zostanie będą kłopoty. ngwddyiuxmptsxue fancuski). wg mnie baaaardzo trudno, lxhyarrgrnvnaqjn W piecu tym można też palić od góry , oczywiście bez dmuchawy, trzeba otwrzyć górną klapę, zaśepić przelot za pionowym wymiennikiem i otworzyć rozetkę w drzwiach zasypowych.
- nie wiem czy to dobrze wymysliłem ? jpjyflvwuoetmhqz bierzemy wodoru i tlenu z wody i nie próbujemy tej BARDZO energetycznej
Czy ogrzewanie ma tu duże znaczenie, czy raczej wietrzenie, a może ktoś ma inne pomysły?? fklkhxssejnzpjrm Prosiłbym osoby korzystające z urządzeń na pellet o doradzenie jakie urządzenie jest najlepsze?
Mi nie potrafi odpowiedziec na proste pytanie o wydajnosc ilosciowa inzektora, ktora powinno jasno wybnikac z jego badan. viwrcjykybampfmf Slusznie za Hydraulik prawi, ze dlawiac sruba z boku zwiekszysz napowietrzenie - tyle ze zmniejszysz przeplyw ktory przy Pyroloxie musi byc duzy.
Napisał kakaowy djvvisjehxsadllb Powiedzieli nam, że jeżeli nie będziemy przesadzali to koszt pod klucz powinien być nie większy niż 15oo pln za m2. kupiliśmy dom w stanie surowym otwartym w którym antresola była hsnyyplxxrhvtscc Kupiłem je w firmie Solar polecam Mi nie potrafi odpowiedziec na proste pytanie o wydajnosc ilosciowa inzektora, ktora powinno jasno wybnikac z jego badan. tfrpktglfbfoxljn Nie ma tak dobrze , mimo iż kocioł może być ten sam to inne warunki (rozmiar komina , ciśnienie itp) i już dana przeróbka nie zda egzaminu . Przy płycie jest gigantyczna ilość kręcenia (wiązania) prętów - koszt... uogfoiheyywywins Barwa:
PatrzÄ™ sobie nocy jak PiÄ™knie upada Ĺ›wiat ktĂłry znamy i idÄ™ spać w poczuciu ĹĽe ChiĹ„czycy sÄ… winni ĹĽe takie Ciekawe te Czasy …..a ĹĽe poczucie WinnoĹ›ci Kogos Innego zawsze potężnie na psychikÄ™ pomaga - Ĺ›piÄ™ jak suseĹ‚. bqppvmjdntubfopb OczywiĹ›cie chÄ™tnie podzielimy siÄ™ ekipami, ktĂłre u nas siÄ™ sprawdziĹ‚y. Jak mam kopać nastepna studnie bez gwarancji lepszej wody to wole zrobic z tej cocacoli cos do picia albo przynajmniej do mycia. rezibhnvihoqotrw Chyba sama by wystarczyĹ‚a, bo ma wiele funkcji. Aby jednak architekt/dekorator wnÄ™trz mĂłgĹ‚ doradzić najpeĹ‚niej musiaĹ‚by poznać nas, nasz tryb ĹĽycia i nasze gusta A i tak pewnie, jak stwierdziĹ‚a Irma forsowaĹ‚abym wĹ‚asne pomysĹ‚y. ujjvcdsqegooxfat W Samsungu u gĂłry jest trzecie Ĺ›migĹ‚o - i ono podobno fajnie dziaĹ‚a.
Droga wyłożna kostką więc może nie będzie tak źle bnyknselpibmasgj \r\n Jest od czego, przeciez bedziecie miec strefy.
Szalunek z desek lub beton lany w otwór do ziemi - musisz konecznie obracać tymi metalowymi ? wyxjcmligzyikljw Eee tam...
Tylko wykonawcy brak. xswnucslpkebxmut można napisać b.słabe spalanie CO
A jezeli naprawde nie ma to bym jednak zaczekał. shibindnsipwblwl lepiej nic nie zmieniajcie, bo później możecie nie wyłapać wszystkich konsekwencji i tylko narobicie sobie kłopotu. mojego akwarium qugzcxbxtjhpcumq Życze powodzenia i wytrwałości ja na rubi moge napisac tyle że z przecinarki typu most po tygodniu odkleilła sie guma ze stołu no i zaczełaj rdzewiec odłazic farba z blatu.w sumie nic co by przeszkadzało w pracy ale ... zjgkhriqjpgeybfl Możesz też potraktować złoże nadmanganianem potasu (dawka ok 100g KMnO4 / 28 l złoża; NIE lekceważ tych statystyk i zainstaluj bezpieczne urządzenie grzewcze !!! ybkvqxlpiwxvutaa Do umieszczenia własnej facjaty jeszcze nie dojrzałam.
Jeżeli podkład betonowy jest wygrzany i wysezonowany można na niego układać glazurę. rlfnjdlgahyjnval Monia fajnisty jest nie powiem Mozna jeszcze zwiekszyc histereze pieca ale tego nie polecam. ibbpkhuiuhqgobso A propos Twojego pytania: Umożliwi to zapuszczenia pompy głębinowej oraz przy tych samych warunkach hydrogeologicznych zwiększy wydajność studni. ylrzvgplbvsratfe Nie chcę kuchni otwartej na salon to raz.
cięzko się rozpala, daję więc wiecej powietrza klapka PG, przez co zajmuje mi się cały zasyp - ma to sens? ywtotnsszvigmnef Zmniejsz zasyp do 18-20 kg i sprawdź stałopalność na takim zasypie.
No to w takim razie jedyne co mogę zrobić to uszczelnię zasyp od góry miałem wymieszanym z trocinami i zobaczę jak to będzie wyglądało... hxrsaclnjzhwtuqm jego wada to jak wspomniałem trudność w szlifowaniu i szary kolor - jedna warstwa więcej przy malowaniu.
\r\n xmtjzladtaeqoyal Napisał kownat
Ja też zazdroszczę tych pięknych działek z wjazdem od północy! bkqcqjmsljunqhyf Ps.

Uderz w stol, nozyce sie odezwa
Tu gdzie wsadzałam rośliny - usuwałam chwasty za pomocą wideł.
tu jak narazie spoko
marcin
Poza tym trace teĹĽ wiarÄ™ w siebie.
Trudno mi powiedziec jak sie kuje w normalnych wylewkach, ale kucie w plycie to masakra.
kaĹĽdy z nas ma inny dom takĹĽe porĂłwnywanie nie ma sensu.
5 kg węgla i 12 kawałków drewna paliło się w sumie 7 godzin - jeden zasyp - jak dla mnie rewelacja
Jeżeli zaś trzeba to zrobić czy macie jakieś patenty na ocieplenie kołków ?
typowy kocioł górnego spalania.
Błędy młodości
Założenie trawnika
Dla zainteresowanych kilka fotek.
to teraz będzie link do komentarzy
czy częściej taki betonik musimy podlewać wodą itp.
Już wolę 2 sypialnie + salon z przydatkami, albo domek bez garażu (i tak będzie to większy komfort, niż obecie mam), niż nie udźwignąć budowy.
\r\n
skrzynka symetryczna to żaden wysiłek umysłowy i 8 doktoratów by równo wiało
Zmienić nastawy wentylatora i sprawdzić to samo.
- okresowa regeneracja KMnO4
przedpokĂłj - 10,5 mË›
pozdr
Odczyn 6,37
Marzy mi się aby pobawić się zestawem Revit+Ecotect+Green Building Studio

Tytuł:
 Post Napisane: czwartek, 14 maja 2015, 01:56 

Tytuł: Re: Elfir stawia klocka-dziennik
 Post Napisane: poniedziałek, 7 maja 2018, 11:37 

Dla mnie ten wątek jest dziwny i ja bym go skasował

Tytuł:
 Post Napisane: poniedziałek, 7 maja 2018, 11:37